І все-таки я тебе зраджу

Фантазія на 1 дію «І все-таки я тебе зраджу» Н.Нежданої.

Відвідати виставу у рамках Всеукраїнського театрального фестивалю сучасної української драматургії “КУТ-30”
можливо за запрошенням та тільки за попередньою реєстрацією.

Реєстрація для отримання ЗАПРОШЕННЯ на 30 вересня 19:00 за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/s58f5ac8b9571

Життя геніальної Лесі Українки захоплює незламною силою духу, але… «…Сьогоднішній сюжет — про любов і зраду, про болюче щастя найсамотнішої людини — генія, про солодку принаду талановитої і безталанної жінки. Наша п’єса про іншу Лесю — земну, живу, лукаву…»

Дочкою Прометея називають геніальну письменницю Лесю Українку за її  слово, сповнене волелюбності й оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості,  адже перемагаючи постійний біль, вона мужньо вела «тридцятилітню війну» з невиліковною хворобою і творила.
Саме про неї написала п’єсу біографічного типу сучасна українська поетеса, драматург, культуролог, арт-критик, перекладач і журналіст Неда Неждана.  Її постмодерна імпровізація на тему особистого життя Лесі Українки руйнує стереотип пам’ятника і створює новий образ. 
«…Сьогоднішній сюжет — про любов і зраду, про болюче щастя найсамотнішої людини — генія, про солодку принаду талановитої і безталанної жінки. Наша п’єса про іншу Лесю — земну, живу, лукаву…». На долю цієї жінки випали складні фізичні та духовні випробування. «Одна мрія була зруйнована: музика зачинила перед нею свою браму і не лишила вибору — писати чи не писати. Але інша музика — почуттів, тонких порухів душі, зосталася з нею». Три земні кохання Лесі – як три перетворення духу за Ніцше, проте усім вона зраджує із найсильнішою любов’ю – невідомим… А паралельно до майже реальних сцен – сни і фантазії у супроводі напівінфернальних сил у масках Арлекіна і П’єро.
У п’єсі використано цитати з книги «Так казав Заратустра» Ф. Ніцше та творів Лесі Українки. Музичний супровід вистави складають інструментальні твори сучасних композиторів та автентичні пісні у виконанні Мар’яни Садовської.

Постановка та музичне оформлення – Вероніка Золотоверха
Сценографія та костюми – Ірина Лубська
Пластика – Наталя Рижкова
Відео – Володимир Богдан

Поширювати любов