Академія сміху

Акторські читання п’єси японського драматурга Кокі Мітані

Шановні глядачі! У зв’язку з трагічними подіями 14.01.23. у місті Дніпро –
👉вистава “Занадто одружений таксист” з 14.01.23. переноситься на 05.02.23.
👉вистава “Щоденник негідника”з 15.01.23. переноситься на 11.02.23.
👉акторські читання “Академія сміху” з 17.01.23. переносяться на 31.01.23.
🎭Всі квитки будуть дійсні. З будь-яких питаннь, зверніться до нашого адміністратора за тел.: 067-391-40-89, з 10:00 до 17:00(по буднях)
– – – – – – –
росія – держава терорист. Вона несе руйнування, смерть та страждання всюди, де б не була. Звірства, масові вбивства та напади на житлові будинки – такі, як у нашому рідному Дніпрі – ми ніколи не пробачимо та не забудемо. Настане час розплати.
Бережіть себе!

Історія, де талановитий Автор та позбавлений почуття гумору Цензор, влаштовують захопливий інтелектуальний поєдинок. Ясна річ, що у двобої перемагає її величність Мистецтво. А починається все з візиту Автора у кабінет суворого та консервативного Цензора. До слова, сам Цензор не так давно отримав цю посаду. Автору необхідно отримати дозвіл на постановку нової п’єси “Ромео і Джульєтта. Комедія”.  Проте сам Цензор ніколи у своєму житті не сміявся і не розуміє, навіщо у важкий для країни час потрібен гумор та веселощі. Низькопробні комедії дратують його і він має намір боротися з ними. Цензор ставить перед Автором, здавалося б, неможливі умови в надії, що той відступить.
Чарівність цієї історії в тому, що відданий справі Автор, талановито обходить усі обмеження, у які його ставить Цензор, і в результаті спільної роботи між ними зароджується справжня творча дружба. Ну а сама п‘єса постійно вдосконалюється!

Сцена кафе “Автограф”
1 година 30 хвилин
Після події діалог з глядачами та автограф-сесія з акторами!

Автор: Кокі Мітані(Японія)
Режисерка-постановниця: Яніна Бабченко(Київ)

Діють актори:
ЦЕНЗОР – заслужений артист України Арсен Босенко
АВТОР – заслужений артист України Андрій Мельников

Поширювати любов