Що відбувається у театрі…

Весь світ у театрі…

“Весь світ у нашому театрі, де ми актори, волонтери, діячі!” Ми впевнені Шекспір пробачить нам цю вільну трактовку його відомих слів, адже життя диктує нам нові реалії. Саме так живе театр “ДРАМіКОМ”. Кожен на своєму місці, кожен працює, кожен творить так як вміє. Перемога обов’язково буде за Україною! Зовсім скоро наших глядачів очікують нові прем’єри і вже відомі вистави, які заграють новими фарбами!

Магія світла у театрі…

Магія театру, це не тільки акторська гра і політ фантазії режисера – тут потрібна справжнє технологічне диво.
Ви тільки уявіть!
Десятки софітів і ламп, що грають усіма кольорами веселки. Сотні метрів дротів, по яким постійно струменить енергія. Незліченна кількість перемикачів і кнопок на одному пристрої, що більше нагадує церковний орган. А впоратися з усім здатна лише одна людина – талановита людина!
Кожне диво має своїх чарівників!

Пошив костюмів у театрі…

Ці чарівні жінки не виходять на сцену, але без них неможлива жодна вистава. З їх легкої руки актриса Валерія Лагода перетворюється в справжню Килину з Лісової пісні!
Одним словом, вони можуть все!

Репетиція вистави “МРІЙНИКИ” у театрі…

За легендарною п’єсою Ніла Саймона “БІЛОКСІ БЛЮЗ” про Другу світову війну.
У свій час, сам Крістофер Вокен мав змогу зіграти ексцентричного і незламного сержанта Марвіна Тумі.
Настав і наш час взятися за цей складний матеріал.
Незабаром чекайте!

Репетиція вистави “НАПРИКІНЦІ ЧАСІВ” у театрі…

За п’єсою Павла Ар’є “На початку і наприкінці часів”. Вистава про дивну сім’ю, яка мешкає в 30-кілометровій зоні відчуження навколо Чорнобильської атомної електростанції, а саме: покинуте село неподалік від річки Прип’ять, маленький хутір, глухий кут, тікати нікуди, навкруги ліси та болота…

Поширювати любов