Телебачення про театр Драміком


Дякуємо генеральному медіапартнеру фестиваля “Імпреза над Дніпром” Телеканалу Відкритий
28/05/21
У Дніпрі стартував перший Всеукраїнський фестиваль аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Дніпром». Він триватиме чотири дні. За цей час на кількох сценічних підмостках юні артисти покажуть 14 вистав. А у фіналі професійне журі визначить переможців у різних номінаціях.

Телеканал D1 У Дніпрі відбудеться Перший всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва “Імпреза над Дніпром”. 27/05/21

 

 

Щиро дякуємо Суспільне Дніпро  за спецпроєкт

Театр. Як це працює?


Щиро дякуємо D1 CHANNEL та Вероніка Орлова за сюжет у новинах про театр до відкриття “Оксамитового сезону” – він буде вкрай насичений!


Щиро вдячні 34 телеканал за сюжет про театр до відкриття “Оксамитового сезону” у новинах:


Щиро дякуємо ОТВ Днепр за плідну співпрацю та особиста подяка Олені Хорошиловій за сюжет у програмі “Мистецтво Дніпра” про відкриття у театрі другого “Оксамитового сезону”. Це буде вкрай цікаво!


Дякуємо 9 сhannel, Dnipro за сюжет у новинах про наш театр до відкриття “Оксамитового сезону”.

3 вересня Дніпровський академічний театр драми та комедії нарешті, відкриває оксамитовий сезон.Готують три допрем'єрні покази вистав у форматі репетицій — майже комедію “Всі чоловіки зраджують”, середньовічні французькі фарси “Ф.А.Р.Ш” та м`юзікл для сімейного перегляду “А що буде з третім”. 5 місяців без живих вистав — керівництво театру не наважується рахувати збитки, але знаходить і позитивний бік: під час вимушеної паузи плідно попрацювали над господарством закладу і ребрендінгом. А найближчим часом на сайті Драмікому — так тепер неофіційно звуть театр — розпочнеться продаж онлайн-квитків.

Опубліковано 9 сhannel, Dnipro Субота, 29 серпня 2020 р.