Газлайтери

За мотивами творів Івана Нечуй-Левицького

2053 рік, планета Земля непридатна до життя через вірус, людство селить представників кожної національності на орбітальній станції у космосі.
Відкритий вогонь, вогнепальна зброя та будь-які прояви гніву та агресії заборонені. Будь-які конфлікти заборонені. Все життя на станції підпорядковано одній меті: зберегти традиції та звичаї свого народу, та відтворити їх повернувшись на Землю. Правила техніки безпеки на станції вимагають всі спірні питання в родині Кайдашів вирішувати через спеціально призначену для цього людину – газлайтера, на ім’я Карпо Нечуй.

Жанр: футуристична комедія
Тривалість: 1 година 20 хвилин
Мова: українська

Режисер: Олексій Стильно
Художник: Сергій Зубець
Асистент режисера: Маргарита Савенко

Дійові особи та виконавці:
ЛАВРІН ІВАНОВИЧ – Євген Мазур, Олексій Кириченко
МОТРЯ ІВАНІВНА – Вікторія Рудавска, Олександра Верстюк
ОМЕЛЬКО – Євген Дробинський, Ярослав Савченко
МАРУСЯ – Анжеліка Ніколаєва, Маргарита Савенко
КАРПО – Леонід Русаков, Євген Дробінський
ІВАН СЕМЕНОВИЧ – Олександр Мішин, Валерій Павлов

 

Театр – це вид мистецтва, що образно відбиває дійсність, художньо опановує світ.

Дніпровський академічний театр драми та комедії вдячний Програмі «Культурна столиця» за підтримку постановки футурістичної комедії «Газлайтери» сучасного дніпровського режисера Олексія Стильно.

Підтримка художньої творчості, розвиток мистецтва, реалізація потенціалу творчої інтелігенції Дніпра, всебічний та гармонійний розвиток об’єктів культури, сприяє впровадженню культурного ребрендингу і реновації іміджу міста та наближає Дніпро до отримання статусу ВЕЛИКА КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ.

Поширювати любов