Імпреза над Дніпром

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів за підтримки Голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
28 ТРАВНЯ
Зразковий театр-студія “Старт-Арт, м. Харків
«ГРУБИЙ ФАРС У ВИКОНАННІ НЕЗДАРНИХ АКТОРІВ»
Героями вистави є відомі персонажі італійської комедії дель арте: простодушний веселий Арлекін, сумний П’єро, безнадійно закоханий у легковажну красуню Коломбіну, яка закохана в Героя, в якого закохані всі дівчата, навіть втомлено-ніжна Мальвіна і темпераментна Беатріче.
Капітан пообіцяв розправиться з цим Героїшкою, але завадить йому, звичайно, спритний Арлекін зі своїми друзяками-шутами – Ков’єлло, Меццетіно, Бригелла та Пульчінелла. Разом вони розіграють всіх та виводять на щасливий повчальний фінал.
Основна риса комедії дель арте – це імпровізація, саме це і приваблює «Старт-Арт» у цій п’єсі. Почуття партнера, спілкування, оцінки народженні під час репетицій, і навіть під час самого спектаклю. Тому кожен показ цієї вистави – це веселе свято, неповторне і не схоже на попереднє!
У ході вистави йде постійна взаємодія з глядачами, що притаманно італійському майданному театру, дійство супроводжується жартами та танцями.

Запорізький дитячий театр “СВіЯ” м. Запоріжжя
Марсель Мітуа “АКОМПАНІАТОР”
Соліст – Степан Загайнов
«Акомпаніатор несе відповідальність за неправомірне використання наданих службових повноважень, а також використання їх в особистих цілях. Акомпаніатор несе відповідальність за розголошення інформації про організацію, яка належить до комерційної таємниці; Акомпаніатор несе відповідальність за завдання організації матеріальних збитків»(З посадової інструкції акомпаніатора)
Як це – бути акомпаніатором не дуже талановитого, пихатого, зарозумілого артиста? Як це – бути весь час в тіні, відчувати себе номером другим без перспективи піднятися? Що відчуває і на що здатна людина, яку роздирає заздрість?

Володимир Пальтис «ШКОЛА СТЮАРДЕС»
Начебто нічого цікавого. Нормальна середньостатистична родина. Він, вона, діти, батьки… В кожному персонажі можна легко впізнати наші сім’ї. А тут – р-раз! – і все шкереберть. Звичайний вечір біля телевізора перетворюється в інтерактив на борту літака! А ВОНА буде стюардесою! А ТЕЩА  хоче серіал! А СУСІДКА… А от чим все закінчиться, дізнатися можна лише після перегляду. Запрошуємо у політ!

31 ТРАВНЯ
Запорізький дитячий театр “СВіЯ” м. Запоріжжя
Інтерактивна моновистава – «СОБАЧИЙ РАЙ»
Яскрава, барвиста, світла  інтерактивна моновистава про дружбу собаки та дитини, дівчинки Тусі. Розповідь ведеться від імені песика, спочатку – щеняти, потім  – собаки –  підлітка,  і всі події у виставі ми бачимо  саме собачими очима.
… Для пса найбільше щастя – коли господар поруч. Для Тусі найбільше щастя – коли поруч є собака. Фокс Міккі – найбільше щастя в житті дівчинки, хоча вона не відразу усвідомила це.  А от Туся для Міккі – це цілий світ, його життя і сенс його існування, і він знав це, мабуть, ще до свого народження…
Історія дуже добра і надзвичайно життєдайна. Ще один сонячний спектакль в репертуарі нашого театру.

Ласкаво Запрошуємо!

Поширювати любов