«БАРБЕР ШОУ» – це в першу чергу веселощі та імпровізація, яка здатна зробити Ваш вечір чарівним.

24 та 25 грудня у театрі ДРАМіКОМ відбудулася прем’єра комедійного детективу «Барбер шоу», за п’єсою Пауля Портнера «Ножиці». Четверо підозрілих людей усіма можливими засобами намагаються відвернути від себе будь-які підозри. Словом, крутяться «як вужі на пательні». Глядачам треба бути пильним і слідкувати за сюжетом, бо саме глядачі визначають злочинця і змінюють хід подій. Та перш ніж допитувати головних підозрюваних на сцені, ми допитали творчу команду цієї неповторної вистави. Першим, до наших рук, потрапив режисер-постановник вистави, Ігор Матіїв.

Режисер-постановник вистави, Ігор Матіїв(Київ)

«Краса вистави у тому, що ми й самі не знаємо, що буде у фіналі. Така собі нескінченна творча імпровізація. Той нерв, який ми відчуваємо на репетиціях, без сумнівів відчує і глядач на прем’єрі. Для нас це зріз суспільства, можливість побачити як на ті чи інші маркери реагує публіка.»

Зазначимо, що це не перша вистава, яку режисер Київського академічного драматичного театру на Подолі, Ігор Матіїв, ставить у театрі ДРАМіКОМ. Дружба з цим оригінальним митцем розпочалася задовго до цього, у роботі над скандальною виставою «Щоденник негідника». Ще тоді і глядачам, і акторам творчість Ігоря здалася оригінальною та сучасною. Тому співпраця з цим режисером задоволення для всіх.

Валерій Зубчик – актор театру, виконавець ролі БАРБЕРА

«Творча натура. Кожного разу щось нове, щось змінюється, – ділиться своїми враженнями актор Валерій Зубчик. – Режисер у постійному пошуку – це вражає. У нього бурхлива фантазія і її неможливо вгамувати.»

Особливість «БАРБЕР ШОУ» саме в інтерактивній частині (робота з аудиторією). Є велика кількість вистав де актор звертається до глядача, але таких, де глядач стає частиною творчого процесу – одиниці.

Анатолій Корольов – актор театру, виконавець ролі СТАРШОГО СЛІДЧОГО

«Складно! Але хто казав, що буде НЕ складно, – з посмішкою на обличчі говорить актор Анатолій Корольов. – Я граю слідчого і, чесно кажучи, після кількох репетицій, майже усі присутні на сцені (навіть режисер), стали для мене підозрюваними. А як інакше? Треба вживатися у роль!»

Без сумнівів, це складний матеріал, але складнощі це завжди простір для творчого росту актора. Тому робота йшла хоч і важко, але приємно.

Леонід Русаков – актор театру, виконавець ролі ПОМІЧНИКА СЛІДЧОГО

«Такого у нашому театрі ще не було. Такого у нашому місті ще не було, – розповідає актор Леонід Русаков. – Це гостросюжетний детектив, де все вирішує воля глядача. Це варто зіграти! Це варто побачити! Можливо навіть не раз…»

Атмосферні декорації, чарівні головні герої, кожен з яких мінливий і привабливий, а також неформальне спілкування і безліч гострих жартів в режимі імпровізації – ось що чекає на Вас.

Анастасія Плахтій – актриса театру, виконавиця ролі ПЕРУКАРКИ

«Я граю Катю -чюдову дівчинку перукарку. Вона дуже ніжна і дуже тендітна, – розповідає актриса Анастасія Плахтій. – Сенс цієї вистави в тому,що саме глядач приймає безпосереднью участь у тому що відбувається на сцені. Цього шансу у наших глядачів ще не було. Ця вистава, яка затягує і постійно тримає глядача!»

Якщо Ви любите проводити час весело і брати участь в інтелектуальних іграх, бути безпосереднім учасником різних уявлень та залишати останнє слово за собою, то ви безперечно оціните унікальний та оригінальний підхід постановки.

Анжеліка Ніколаєва – актриса театру, виконавиця ролі ПЕРУКАРКИ

«Для мене це своєрідна гра в “мафію”, де глядачі свідкі і разом зі слідчими шукають того хто зробив злочин, – розповідає актриса Анжеліка ніколаєва. – Я граю Катю Маркову перукарку в салоні “Ручки прудкі”. В неї стресова робота, вона приймає антидеприсанти і трохи “загальмована”. Вона хороша дівчіна але хто його знає? Ця вистава класний крок вперед! Це класний новий формат з дуже класною командою талановитих акторів та крутішим режисером-постановником!»

Сама сюжетна лінія цієї історії тут не є найважливішою, а також не є першопричиною появи у цій комедії. Взаємодія із залом, активна інтерпретація подій, що відбуваються, а також кожного разу неповторна розв’язка – ось у цьому особливість цього шоу.

Анастасія Леміш – актриса театру, виконавиця ролі ЗІРКИ СВІТОВОЇ МУЗИКИ

«Я граю колишню зірку оперного театру Беллу Бабеллу, це її сценічний псевдонім, – розповідає актриса Анастасія Леміш. Колись вона була дуже відомою співачкою але після нервогого зриву втратила відомість. Це оригінальний жанр і дуже цікава постановка де задіяно багато акторів! Глядачам буде варто прийти на цю прем’єру…»

Не варто думати, що ця постановка є простою і лише розважальною, тому що крім детективної історії, що розгортається за безпосередньої участі глядача, – це історія про складнощі спілкування та цінність правди в сучасному світі. Можливо, з першого разу ці підтексти не стануть такими очевидними і Ви з радістю відвідаєте “Барбер шоу” знову.

Єгор Герасимов – актор театру, виконавець ролі АНТИКВАРА

«Я граю самолюбного антиквара, – розповідає актор Єгор Герасимов. Він завжди скрізь намагається встановити свої правила! Не рахується ні з чим, ставить себе зверхньо за всіх! Але кращю оцінку персанажу якого я граю дадуть глядачі на виставі……»

Унікальність цього проекту оцінили і молоді актори і ті, для кого сцена це другий дім.

Нелі Масальська – заслужена артистка України, виконавиця ролі ПАНІ ШЕЛЬМАН

«Народжується дуже гарна, цікава, незвичайна вистава, яка вразила навіть мене, – стверджує заслужена артистка України Нелі Масальська. – Навіть я не завжди встигаю за цим шаленим темпом подій, а я на сцені сорок шість років. Без зайвих слів – це треба побачити!»

Смішна, весела, колоритна і іноді фарсова вистава, порадує глядачів несподіваними знахідками та яскравими фарбами. Якщо для Вас традиційна театральна програма не є відкриттям, і Ви знаходитеся в пошуку чогось нового та дотепного, то Ваші болючі пошуки можна оголосити закінченими.

Антон Меженін – головний режисер театру ДРАМіКОМ

«БАРБЕР ШОУ – це атмосфера коли тебе естетично приводять до ладу, – розповідає Антон Меженін головний режисер театру . – Вистава буде крутезна хоча б з двох причин. По-перше тому, що це ДРАМіКОМ! (Я вважаю, що це найкращий театр з крутезними акторами).  А по-друге – Ігор Матіїв, режисер-постановник нашої вистави! Він кожного разу пропонує нашим глядачам щось екстраординарне, і це буде знов “по лезу” і знов не однозначно. Ця постановка для тих глядачів, які полюбляють в театрі дивуватись!»

Одним із найбільш очевидних плюсів цієї постановки є оригінальний підбір акторського складу, який і робить її такою живою, непередбачуваною та легкою.

Сергій Мазаний – директор-художній керівник театру ДРАМіКОМ

«П’єса Пауля Портнера дуже відома в усьому світі. Вона є рекордсменом і занесена у «Книгу рекордів Гіннеса», вона дуже багато разів ставилася в США та Європі. Цей матеріал без сумніву має бути в творчій скарбниці і нашого міста, – вважає директор-художній керівник театру ДРАМіКОМ. – Навіть проводячи акторські читання «Барбер шоу» ми бачили, що такий формат потрібен нам і нашим глядачам.»

Отже запрошуємо усіх стати свідками цієї чудової події. Особливо вразливим повідомляємо, що при підготовці цієї вистави жоден актор не постраждав і не постраждає. Мистецтво може все, а особливо тоді, коли ви поруч з нами.

Квитки на прем’єру без комісій та черг ви завжди можете придбати на нашому сайті:
https://dramicom.dp.ua/afisha/barbershow/
Каса театру: (056) 377-49-58, (099) 769-04-77 (працює з 12:00 до початку вистави)

Віримо в ЗСУ та запасаємося терпінням для святкування перемоги!
Ваш люблячий #драміком

Поширювати любов