Саранчук Володимир Михайлович режисер, Народний артист України

Ще одна тяжка втрата в Дніпровському академічному театрі драми та комедії.
Зі смутком та болем сповіщаємо, що 9 листопада 2021 р. пішов у вічність Володимир Михайлович Саранчук, народний артист України, головний режисер Дніпропетровського академічного театру російської драми ім. М. Горького.
Як режисер-постановник, Володимир Михайлович поставив дуже багато вистав на сцені нашого театру: “Гніздо глухаря”, “Дикун”, “Касатка”, “Забути Герострата”, “Ваша величність жінко”, “Дерева помирають стоячи”, вистави, які й до цього часу є прикрасою нашого репертуару: “Сирена і Вікторія” та “Вечеря дурнів” та багато інших.
В роботах Володимира Михайловича завжди відчувалася рука справжнього професіонала, майстра театральної справи. На деякі його вистави глядачі купували квитки ще задовго до їх показу. Це і є визнанням справжнього режисерського дару, яким був наділений Володимир Михайлович. Саме Володимир Саранчук сформував основну трупу театру Драміком, де кожен актор займає свою особливу нішу. Режисер Саранчук мав неабиякий акторський талант, яким, дуже рідко, та все ж ділився з нами та глядачами. Ролі в його виконанні були точними, надзвичайно органічними, яскравими та емоційними.
Володимир Михайлович завжди піклувався про молодих акторів театру, відносився до них з батьківською любов’ю та турботою, дбайливо вирощував в них любов та відповідальне ставлення до акторської професії.
Володимир Михайлович був людиною духовною, талановитою, щирою, творчою, натхненною, інтелігентною, гостинною та привітною. Він завжди був “душею компанії”, з тонким почуттям гумору та особливим співочим даром. Любив свою сім’ю, своїх друзів, свій театр…
Колектив театру, глядачі, шанувальники Вашої творчості завжди будуть згадувати Вас, Володимире Михайловичу, з повагою, вдячністю та любов’ю!
Спочивайте з миром!
Царство небесне!
Вічная пам’ять!

Поширювати любов