Театр ДРАМіКОМ відкрив 96 театральний сезон грандіозною подією.

“ВСУПЕРЕЧ” – це більше ніж вистава, це історія про всіх нас, яка написана по свіжим слідам останніх подій в Україні. Кожен глядач прожив свою власну і в той же час спільну історію війни.
Ми присвячуємо її нашим захисникам і захисницям, бо саме завдяки їм ми можемо творити мистецтво.
Серця глядачів і акторів знову билися в унісон. Дякуємо нашим воїнам, громадським діячам, журналістам і шанувальникам театрального мистецтва, які були у цей день разом з нами.
Всупереч війні прем’єра відбулася!

Ольга Стельмашевська – критикеса, директорка PR-агентства "Дель Арте"

На восьмому місяці повномасштабного вторгнення ДРАМіКОМ першим втілив на великій сцені повноцінну виставу «Всупереч» за текстами сучасних українських драматургів, написаних після 24 лютого. Попри таку, одразу заявлену «високу форму» подачі, і драматургині, й режисеру вдалося уникнути псевдопатріотичних спекуляцій та удаваного пафосу. Зокрема, завдяки вдалому драматичному поєднанню чітко розмежованих пластичними та символічними засобами загального й осібного. ДРАМіКОМ знайшов свою «лінію Маннергейма», створивши візуально-пластичну і звукову стіну, яка таки запобігла проникненню тиші в нашу реальність.
Повний текст «Всупереч». Про 54 війни росії проти України за 400 років – у новій виставі у Дніпрі на ukrinform.ua

СУСПІЛЬНЕ НОВИНИ - Ольга Вагнер, 14 жовтня 2022

В основу вистави лягли чотири сучасні історії. Розпочинається дійство перепискою підлітків, які спілкуються під час бомбардування Бучі. Дійовою особою виступає сама Україна. Протягом усієї вистави головна героїня саджає яблуню – символ відродження України.
Повний текст “Всупереч”. У Дніпрі театр Драміком презентує виставу про війну на suspilne.media

Акторка Валерія Лагода

Це дуже відповідально. Ти не маєш права просто щось зробити не так, не дограти. Я відчуваю це і несу гордо на собі звання молодої України. Намагаюся відтворити цей образ на сцені”.

Валерія Клейменова(Лагода) - актриса театру ДРАМіКОМ

"НАШЕ МІСТО" - Юліанна Кокошко, 14.10.2022

Виставу “Всупереч” вирішили поставити всупереч всьому. Сиренам, які заважали репетиціям. Страху та відчаю, який час від часу сковує всіх нас. Всупереч війні та заради миру. Зараз дуже важливо працювати на культурному фронті – задля того, щоб ми могли зберегти нашу національну ідентичність. Ми вже зараз перемагаємо ворога, бо артисти грають, а глядачі дивляться. Сюжет складається з різних історій. Це і підлітки з Бучі, і жінка, яка всупереч усьому саджає яблуню. Це коротке дослідження того, що відбувається з Україною протягом останніх 400 років.
Повний текст У дніпровському Драмікомі відбудеться прем’єра вистави про війну на nashemisto.dp.ua

Сергій Мазаний - директор-художній керівник Драмікому

Сергій Мазаний - директор-художній керівник Драмікому

Ця вистава для нас символічна з багатьох причин, – вона відкриває наш 96-й театральний сезон. Всупереч війні ми живі – творимо, працюємо. Дякую нашим захисникам та захисницям, завдяки яким ми можемо це зробити. В цій виставі поєдналися багато жанрів. Вона дуже пластична. В ній поєднані тексти різних драматургів нашої країни, які переживають сьогоднішні події. Театр буде пропонувати нашу роботу для перегляду на європейських майданчиках”.

GOROD.DP.UA - Міський сайт Дніпра 2022-10-13

Побачене – вражає. На великій сцені театру розгортається трагічне й водночас героїчне дійство, у якому нервовим вузлом сплетені долі людей, які потрапили у жорна Великої війни з рашистами. 15 героїв цієї вистави живуть надією на краще, попри все, що відбувається. Одна з героїнь садить яблуню – як символ світлого майбутнього України”.
Повний текст Дніпровський театр ДраміКом готує сенсаційну прем’єру на gorod.dp.ua

Антон Меженін - режисер-постановник вистави, головний режисер Драмікому

Антон Меженін - режисер-постановник вистави, головний режисер Драмікому

“Головне, що нам хочеться цією роботою сказати глядачеві: всупереч усьому жаху, що відбувається, все буде добре. Нам довелося працювати із емоційно важким матеріалом. Але ми прагнули зробити виразну своєю пластикою виставу з доступним для розуміння кожним глядачем текстом. Головне посилання вистави: ми житимемо добре і по-новому, зараз створюється нова сутність та державність України”.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА 13.10.2022.

Сьогодні дуже важливо не забувати про життя. Не закриватися в собі, не давати можливості депресії розвиватися. Наша вистава саме про це. Про людей, які пережили те, що зараз переживають мільйони українців. Всупереч війні, знаходиться людина, яка робить свою справу – саджає яблуню!
Повний текст Театральна терапія – «ДРАМіКОМ» готується до прем’єри вистави «ВСУПЕРЕЧ» на oblrada.dp.gov.ua

Телеканал 9 сhannel, Dnipro 13 жовтня 2022.

У Дніпрі в театрі Драміком 15 жовтня відбудеться прем’єра вистави «Всупереч», яка пронизана 400-річною історією боротьби нашого народу за свободу та незалежність. Унікальність її полягає в поєднанні документалістики, сучасної драматургії, ігрового та пластичного театрів в єдине дійство.

Дякуємо нашим воїнам, громадським діячам, журналістам і шанувальникам театрального мистецтва, які були у цей день разом з нами!

Дякуємо усій творчій команді, завдяки якій відбулася прем’єра вистави “ВСУПЕРЕЧ”!
Режисеру: Антон Меженін
Режисеру з пластики: Євген Карякін
Сценаристці: Юліта Ран
Авторам текстів ігрових епізодів: Ірина Гарець, Ігор Білиц, Марина Смілянець, Наталка Маринчак
Художниці: Світлана Югова
Авторці фото для афіши: Дар’я Тищенко-Журавель
Саунд-дизайнеру: Андрій Карачун
За музику та тексти пісень: Сергій ЖаданОлег Каданов
За світло вистави: Сергій Земляний
Постановчій частині: Євген Шашкін
Помічниці режисера: Марія Бойко
Директору-художньому керівнику театру: Сергій Мазаний

АКТОРАМ ТЕАТРУ:
Заслуженій артистці України Ілона Соляник
Заслуженій артистці України Неллі Масальська
Валерія Клейменова (Лагода)
Олександр Плахтій
Тетяна Захарова
Вікторія Рудавська
Влад Лебедєв
Юрій Захаров
Марія Мілєнкович
Анжеліка Ніколаєва
Анастасія Плахтій
Діана Данилюк
Євген Дробинський
Леонід Русаков
Ярослав Савченко
Олександр Хвостюк
Олександра Ковальчук

Театр ДРАМіКОМ вірить в ЗСУ та творить заради перемоги!

Поширювати любов