26 листопада 2022 року на сцені театру ДРАМіКОМ відбулася світова прем’єра вистави «ВИХІД» за п’єсою «Алло» дніпровського драматурга Сергія Марена. Всупереч війні театр працює та, більше того, дає «зелене світло» сучасному українському театру. Молода та талановита режисерка Марго Савенко взялася за постанову цієї п’єси.

Режисерка-постановниця:
Маргарита Савенко
Драматург, автор п'єси «Алло»:
Сергій Марен
Про виклики, які стали перед творчою командою театру ДРАМіКОМ та актуальність цієї вистави розповів «5 канал».

П’єса «Алло» була написана в 2020 році і довгий час чекала свого режисера, свій театр, свій зірковий склад. Сергій Марен та Марго Савенко поділилися своїми враженнями від роботи над цим матеріалом у «Великому інтерв’ю» на Інформатор FM.

Три місяці плідної роботи з акторами театру і ось, 26 листопада та 3 грудня, на сцені театру прем’єра неповторної трагікомедії «ВИХІД». Захоплююча історія кохання Марго та Фелікса вразила серця дніпрян з першої хвилини. Почуття глядачів досить влучно описав Костянтин Шруб у свої статті для сайту GOROD.DP.UA

Цей творчий проект став улюбленим не тільки для глядачів, але й для акторів театру. Вистава «ВИХІД» має два акторські склади. Це завжди цікаво спостерігати, як водночас створюються два шедеври. Здавалося б однаковий текст, однакові ремарки, але такі різні вистави. Історія Марго та Фелікса у виконані заслуженої артистки України Ілони Соляник та актора Анатолія Корольова показує двох сильних людей, які продовжують жити та кохати не дивлячись на страшні обставини.

 

Присутні на репетиції журналісти телеканалу «Відкритий» були вражені акторською грою Ілони та Анатолія.

Дует актриси Анастасії Леміш та актора Євгена Дробинського запам’ятався своєю щирістю та напругою. Глядачі відчували Марго та Фелікса з першої хвилини, раділи разом з ними, сміялися та співчували.

 

Про свій досвід роботи у цьому проекті Анастасія та Євген розповіли нам в коротких, але змістовних інтерв’ю.

Вистава «ВИХІД» дарує нам надію і віру в свої сили. Що потрібно двом самотнім людям, щоб віднайти одне одного? Достатньо телефонного дзвінка і шаленство почуттів вже не втримати у грудях.

Дякуємо нашим шанувальникам театрального мистецтва, які були у цей день разом з нами!
Дякуємо усій творчій команді, завдяки якій відбулася прем’єра вистави “ВИХІД”!
Віримо в ЗСУ та творимо заради перемоги!

Поширювати любов