В Дніпровському академічному театрі драми та комедії відбулася презентація “Оксамитового сезону”

До театру були запрошені представникі місцевих телевізійних та інтернет-каналів та газет. Журналісти отримали можливість показати власним глядачам та читачам повсякдення театральної праці, яку глядачі зазвичай не бачать під час відвідування театру. Також директор-художній керівник Сергій Мазаний розповів про підготовчі заходи до відкриття 94-го театрального сезону. Щиро дякуємо D1 CHANNEL та журналістці Вероніці Орловой за сюжет у новинах про театр до відкриття “Оксамитового сезону”, який доречі буде вкрай насичений!


Театр щиро вдячний 34 телеканал за сюжет у новинах про відкриття у вересні “Оксамитового сезону”


Прес конференція на ІНФОРМАТОР Дніпро про відкриття “Оксамитового сезону”

Директор-художній керівник театру Сергій Мазаний та актриса театру та кіно Анжеліка Ніколаєва про відкриття “Оксамитового сезону” у Дніпровському академічному театрі драми та комедії

Щиро дякуємо Інформатор Дніпро за чудову можливість та співпрацю!


Щиро дякуємо ОТВ Днепр за плідну співпрацю та особиста подяка Олені Хорошиловій за сюжет у програмі “Мистецтво Дніпра” про відкриття у театрі другого “Оксамитового сезону”. Це буде вкрай цікаво!


Дякуємо 9 сhannel, Dnipro за сюжет у новинах про наш театр та відкриття “Оксамитового сезону”.

3 вересня Дніпровський академічний театр драми та комедії нарешті, відкриває оксамитовий сезон.Готують три допрем'єрні покази вистав у форматі репетицій — майже комедію “Всі чоловіки зраджують”, середньовічні французькі фарси “Ф.А.Р.Ш” та м`юзікл для сімейного перегляду “А що буде з третім”. 5 місяців без живих вистав — керівництво театру не наважується рахувати збитки, але знаходить і позитивний бік: під час вимушеної паузи плідно попрацювали над господарством закладу і ребрендінгом. А найближчим часом на сайті Драмікому — так тепер неофіційно звуть театр — розпочнеться продаж онлайн-квитків.

Опубліковано 9 сhannel, Dnipro Субота, 29 серпня 2020 р.
Поширювати любов