Наш театр веде активну творчу роботу в Україні і починає виходити на міжнародний рівень.

В серпні місяці, вперше за весь час незалежності України, колектив театру було запрошено на міжнародну мультикультурну подію. Фестиваль «Champ Limbre», який проходив у Франції, в мальовничому місті Сен-Жуньен цьогоріч проводився двадцять перший раз і увага мистецького світу була прикута саме до України.

Засновник унікального фестивалю французький режисер Charles Meillat.

Charles народився у місті Сен-Жуньен. Головною метою цього фестивалю він вбачає сприяння децентралізації культури, створюючи обмін між населенням і мистецтвом. Фестиваль існує на противагу «елітарним» заходам, де культура залишається далекою від глядачів.

Дружні зв’язки нашого театру з Францією мають давню історію.

У 2019 році ми відвідали славетний Авіньйонський фестиваль виключно як гості. А вже цього річ, в найскладніший рік для нашої країни, представники нашого театру, а саме: головний режисер Антон Меженін та помічник директора-художнього керівника Олександр Глумов, брали участь у фестивалі в статусі спеціальних почесних гостей та представників з України.

Театр "Драміком" на міжнародному фестивалі "Champ Limbre"

19 серпня, зі сцени в Сен-Жуньен, ми нагадали європейській спільноті про те, що дійсно важливо.

Зараз в Україні гинуть мирні люди, однак українці мужньо стоять за європейські цінності, за демократію, за право бути собою, за те щоб далеко на заході люди мали свободу. Пластичний номер «Обійми мене» у виконанні Олександра Глумова та провідної актриси театру Вікторії Чепурної не залишив байдужими як французького глядача, так і журналістів з Італії, Іспанії та Великобританії.

Атмосфера фестивалю надихає митців вільно існувати, – згадує помічник художнього керівника, Олександр Глумов. – Спочатку наш виступ сприйняли, як черговий перформанс з сотні інших на фестивалі, однак подальший розвиток і фінал змусив глядачів замислитися. Багато хто після виступу підходив і був вдячний нам за ці безцінні хвилини мистецтва. 

Головний режисер театру Антон Меженін також провів низку плідних зустрічей у Варшаві та Парижі.

Мав зустріч з послом України в Польщі та представниками Міністерства культури Польщі, – розповідає головний режисер театру, Антон Меженін. –  Обговорювали можливість гастрольного турне країнами Європи. Зараз надзвичайно важливо, аби українців чули в Європі. Ми одна європейська сім’я і культурна діяльність має бути у нас спільною.

Найближчим часом театр «ДРАМіКОМ» очікують на інших європейських майданчиках.
Всупереч війні ми гідно несемо українську культуру.
Приходьте до нас за емоціями!

Поширювати любов