Ось і настала найочікуваніша пора року!
Пора дива, чудес та сподівань, незважаючи ні на що.🎄

Безумовно, 2020-й був складним і змінив багатьох із нас. Це був рік великих випробувань, шокуючої пандемії та карантинів, нових економік і суттєво обмежених комунікацій. Але ми очікуємо та сподіваємось, що Новий 2021 буде добрішим, кращим, здоровішим, теплішим.

Свята – це не тільки про дату, а про оновлення та надію. Вже традиційно, зимові гуляння для наших глядачів, як і для багатьох інших людей, стали часом для родинного спілкування. Саме зараз, дійсно, потрібно зупинитись і провести хоча б кілька днів в родинному колі. Зимові свята – час для сім’ї, різдвяної казки та подарунків! І театр, з радістю надає таку можливість.

Квиток до казки, до дитинства, до країни мрій. Обирати та купувати найбажаніші квитки з Театром «ДРАМіКОМ» просто, бо ми про все подбали. А от коли вже квиток придбаний і чекає свого часу, починається найскладніше – Новорічна нетерплячка..!

Отримувати подарунки, особливо від близьких людей, дуже приємно. Дарувати – ще приємніше. Це настільки важливий момент, що зазвичай, ми не можемо його дочекатися і піддаємось цій самій нетерплячці. Тим більше, коли це квитки на улюблену виставу!

Театр «Драміком» завжди буде вдячний кожному своєму глядачу.
Бажаємо всім по-справжньому добрих свят, родинного затишку і нових сподівань.
Бережіть близьких, себе та Україну.
Щасливого Нового року!

🎄🎅

Поширювати любов