Участь у Międzynarodowy Festiwal Teatru Ukraińskiego “Схід – Захід” – велике досягнення для ДРАМіКОМу, тому що він є одним з найважливіших культурних заходів в Польщі та Європі в цілому.

Учасники фестивалю представляють різні країни та культури, тому виступ театру ДРАМіКОМ на цьому заході надзвичайно важливий для всіх нас.

Дія 1. Подорож на 10-й Міжнародний фестиваль українського театру “СХІД-ЗАХІД” до польського міста Краків з виставою “ДОДО”.

Дія 2. Відкриття 10-го Міжнародного фестивалю українського театру “СХІД-ЗАХІД”.

Дія 3. Виступ та закриття 10-го Міжнародного фестивалю українського театру “СХІД-ЗАХІД”.

Для ДРАМіКОМу це важливе досягнення, оскільки фестиваль “Схід – Захід” є одним з найважливіших культурних заходів в Європі. Це була чудова нагода показати свою творчість та обмінятися досвідом з колегами з різних країн та культур. Наша вистава “ДОДО” була емоційно заряджена і залишила глибокий слід в серцях всіх присутніх.
Урочите закриття фестивалю стало незабутнім. Український театр Драміком отримав заслужену подяку та можливість представити свою творчість. Це історичний момент для театру який продовжує робити свій внесок у розвиток української культури та мистецтва, показуючи світу, що Україна має чудові таланти та здібності.
Театр ДРАМіКОМ дуже вдячний всім за підтримку!

Поширювати любов