До вашої уваги світлини backstage з репетиції вистави

На сьогоднішній день зроблена вже велика частина роботи. Вистава «ВСУПЕРЕЧ», яку ще кілька місяців назад ми обговорювали на художній раді, сьогодні втілюється в життя.

Зараз до роботи підключилися наші художники зі світла. У променях десятків софітів, актори викладаються на всі сто – відпрацьовують останні деталі аби зробити цю виставу особливою.

Творча команда театру ДРАМіКОМ з кожним днем наближається до реалізації цього грандіозного проекту.

«Кожен день, самовіддано і натхненно, не зважаючи на втому і під звуки сирен ми продовжуємо працювати, – розповідає про робочий процес режисер вистави Антон Меженін. –  Всупереч усім труднощам – ми робимо нашу виставу про всіх нас.»

На майданчику панує особлива атмосфера. Матеріал, над яким працюють актори, хронологічно і географічно пов’язаний з ними теж. Ролі доводиться проживати на сцені, в гримерці і навіть вдома.

«Завітавши сьогодні на репетицію, я відчув особливу атмосферу, – ділиться враженнями директор-художній керівник театру, Сергій Мазаний. – Мені навіть здалося, що актори не помічають мене, на стільки вони занурені в процес. Це захоплює. Як керівник, я маю знати, що відбувається на сцені. Я знаю про виставу все і навіть те як вона буде втілюватися. Однак сьогодні, навіть мені стало цікаво, ніби я опинився тут вперше.»

Прем’єра вистави 15 та 16  жовтня. І саме ви будете першими, хто побачать її.
Станьте частино великої події!

Поширювати любов