Новий рік – це фактично нова сторінка історії життя! Час підводити підсумки!

2021 рік – яким він був.

Команда ДРАМіКОМу, не зважаючи на постійні зовнішні перешкоди,  у минулому 2021 році
зіграла 6 прем’єр(чотири на великій сцені і дві на малій сцені).

Театр Горького Днепр - Афіша Вишневий сад

Вишневий сад
А.П. Чехов
Режисер: Вікторія Чернова
Художник-постановник: Марія Ткаченко
Хореографія: Олег Ніколаєв, заслужений артист України

Афіша LOVECODE або Незабудьте розписатись Театр Драміком

LOVECODE
За п’єсою Михайла Хейфеца “Не забудьте розписатися!”
Режисер-постановник – Дар’я Подколзіна (м. Харків)

Афіша Дружина на БІС, або Ідеальна Жінка - комедія Театр Драміком

Дружина на біс
За п’єсою Дмитра Дробота “Дружина на біс, або Ідеальна Жінка”
Режисер-постановник, сценографія, художник по костюмах та музичне оформлення: Олександр Голубенко, заслужений артист України.
Переможець грантового конкурсу «Культурна столиця»(КУСТ), за ініціативи мера міста Бориса Філатова, який щорічно підтримує кілька десятків ідей з розвитку культури нашого рідного міста.

ЩОДЕННИК НЕГІДНИКА
За мотивами творів Олександра Островського
Режисер-постановник: – Ігор МАТІЇВ(м. Київ, ТЕАТР на ПОДОЛІ)
Художник: – Світлана ЮГОВА

Газлайтери
За мотивами творів Івана Нечуй-Левицького
Режисер: Олексій Стильно
Художник: Сергій Зубець
Асистент режисера: Маргарита Савенко
Переможець грантового конкурсу «Культурна столиця»(КУСТ)

Новорічні пригоди геймерів
У співпраці та за підтримки Федерації кіберспорту України UESF
Автор: Юліта Ран(м.Харків)
Режисер: Антон Меженін
Асистент режисера та пластичне рішення: Олексій Клейменов
Художниця: Дар’я Кушніренко(м. Харків)
Композитор: Андрій Карачун

Наприкінці травня місяця, за підтримки Голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, на базі нашого театру був проведений Перший Всеукраїнський фестиваль аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над  Дніпром», в результаті якого переможці фестивалю, Запорізький дитячий театр «СВІЯ» мав можливість представити свої вистави «Глядач» та «За дверима» на великій сцені нашого театру.

У березні пластична драма «Бомжовий Блюз» від ДРАМіКОМу пройшла технічний відбір і була передана на перегляд експертній раді Четвертого Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії ГРА, а Портал «Theatre.love» – перший у світі спеціалізований сервіс рекомендацій у сфері театрів, відзначив нашу прем’єру «Вишневий Сад» серед  17 всеукраїнських прем’єр до Міжнародного дня театру!

Афіша Бомжовий блюз Театр Драміком

Завдяки підтримці УКФ(Український культурний фонд),  Голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука,  Дніпропетровській обласній організації профспілки працівників культури ми об’єднали театральну спільноту України навколо ідеї єдності, Незалежності та цілісності держави.
Це стало наймаштабнішою театральною подією регіону – Фестиваль сучасного українського театру «КУТ – 30», присвячений 30-й річниці Незалежності України!

Географія учасників долучила професійні театри з різних куточків України Прикарпаття, Луганської області, Одеської області, м.Дніпро, м.Київ.
Під час фестивалю на нашій сцені були показані вистави:
Хлібне перемир’я” – Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі
Демони” – Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.Василька
І все-таки я тебе зраджу” – Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(м.Сєвєродонецьк)
Нація” – Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.Івана Франка

Важливим моментом під час фестивалю, було проведено богато творчих лабораторій на які були запрошені: Неда Неждана, Наталія Ворожбит, Стас Жирков, Сергій Дорофєєв, Юлія Пивоварова, Марія Матіос, Ростислав Держипільський, Максим Булгаков. Також, колективи-учасники змогли відвідати та ознайомитися з цікавими історичні місцями нашого регіону. Майже 400 тисячів переглядів події у 12 країнах по всьому світу!

У минулому році наша вистава за п’єсою Н.Нежданої «№ 5» представила театр на міжнародному фестивалі «Homo Ludens»(Людина, що грає) та отримала Диплом Лауреата фестивалю.

Наш команда зросла завдяки новим митцям які долучились до нашої театральної родини: Народний артист України Віктор Гунькін та Головний режисер Антон Меженін.

Але разом з перемогами та здобутками 2021 рік приніс і втрати. На початку травня, пішли у вічність відразу дві легендарні особистості театральної спільноти України, які були корифеями та все життя пропрацювали у нашому театрі: Народний артист України, Почесний громадянин міста Дніпро, Член-кореспондент Національної академії мистецтв України, Головний режисер театру – Мельников Жан Олександрович та Народна артистка України, Почесна громадянка №1 міста Дніпро, Володарка «Ордену дружби народів», «Ордену знаку почесті» – Вершиніна Людмила Іванівна. Нам буде дуже не вистачати їхньої підтримки та порад.
Життя триває і ми крокуємо у 2022 рік з не менш амбітними планами та проектами.

Вітаємо всіх прихильників театрального мистецтва з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Приходьте до нас за емоціями!

Поширювати любов